Yaratıcı Tasarım
Doğru Haber
Etkili İletişim

Reklam sihirli bir değnek midir?

Hayır hiç değil. Zihnimize kazınan markaların, başarı öykülerinin sırrı bu reklamların satır aralarında saklıdır. Yaratıcı tasarım,düşündüren ve dikkat çeken akıl dolu slogan, doğru alanda, uygun bütçeli medya satınalma, yazılı - görsel basınla sosyal medyada doğru konumlandırmayla, tüm baskı öncesi ve basılı işleriniz için çalışmaya hazırız.

Saygınlık kazanmak zor mudur?

Evet çok zordur. Duruşlarıyla, yaydıkları enerjiyle, çekim merkezi oluşturan şirketlerin sihirli formülleri yoktur. Saygınlığı yönetmek ustalık ve dikkat ister; sosyal sorumluluk projeleri, organizasyonlar, etkinlik yönetimi, kurumsal yayınlar ve doğru bilgi paylaşımı için burdayız.

Haber olmak önemli midir?

Hem hayır, hem de evet. Merakınızı kamoyuna doğru yansıtan haber biliyoruz ki ; sizin için en değerlisidir. haberin profesyonel bir ekiple oluşturulması ve medya takibi de büyük önem taşır. Basın -Yayın kuruluşları ve kamuoyuyla markanız arasındaki iletişim köprüsünü gelin biz kuralım, biz güçlendirelim. Siz işinize, üretim ve hizmetlerinize odaklanın, biz kurumsal danışmanınız olarak, basınla ilişkilerinize yön verelim.

Bize Ulaşın

Telefon: 0 532 779 17 57

6295/1 sok Necati Tevhide Aksoy Apartmanı No:2 K:3 D.6 Şemikler Karşıyaka İzmir